چرا نشر تخصصی کتب دانشگاهی؟

پنج شنبه 04 اردیبهشت 1399 ساعت 14:47 ب.ظ

نشر تخصصی کتب دانشگاهی در راستای تکریم فرهیختگان و اساتید، تضامینی را برای آسودگی خیال مؤلفان اندیشیده و با عمل به آن‌ها برای جلب رضایت مشتریان خود تلاش خواهد کرد.

1. ما با شما صادقیم

در تمامی مراحل چاپ اثر، شما را در جریان جزئیات قرار خواهیم داد. همچنین می‌توانید اطمینان داشته باشید که هزینه‌‌ی برآورد شده در ابتدای کار تا پایان اتمام قرارداد تغییر نخواهد کرد و شما هیچگونه هزینه دیگری به غیر از آنچه در قرارداد قید شده باشد را پرداخت نخواهید کرد.

2. ساده و راحت!

نشر تخصصی کتب دانشگاهی با استفاده از یک سیستم اتوماسیون حرفه‌ای، کارهای اداری و آماده‌سازی نشر کتاب را با حداکثر سرعت به انجام می‌رساند. در نتیجه کافی است مؤلفان اثر خود را به صورت دست‌نویس یا فایل ورد به همراه اطلاعات شناسنامه‌ای در اختیار انتشارات قرار دهند و منتظر خبر چاپ کتاب خود از سوی نشر نشر تخصصی کتب دانشگاهی باشند!

3. حفاظت از حقوق اثر و صاحب اثر

ما به شما اطمینان می‌دهیم که در تمامی مراحل چاپ کتاب، اطلاعات شخصی و اثر شما را به صورت محرمانه انگاشته و در حفظ حقوق صاحبان اثر کوشا باشیم. همچنین حقوق مادی و معنوی کلیه‌ی کتاب‌هایی که توسط نشر کتاب ریرا به چاپ برسند متعلق به شخص صاحب اثر خواهد بود.

4. چاپ کتاب به تعداد مورد نیاز

کتاب مورد نظر شما دقیقا به تعداد مورد نیاز شما به چاپ خواهد رسید و بدین ترتیب هیچگونه هزینه اضافی به شما تحمیل نخواهد شد. همچنین کارشناسان انتشارات می‌توانند در این زمینه راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.

5. کلیه‌ی فایل‌های آماده شده متعلق به شماست

پس از چاپ کتاب، کلیه‌ی فایل‌های صفحه‌آرایی شده، زینک (در صورت چاپ افست) و ... متعلق به صاحب اثر بوده و به ایشان تحویل می‌گردد.

6. پرداخت اقساطی

نشر تخصصی کتب دانشگاهی در راستای تسهیل چاپ آثار، تسهیلات ویژه‌ای را برای مؤلفین در نظر گرفته است.

 


راههای ارتباطی با نشر تخصصی کتب دانشگاهی

تلفن ثابت: 01333424261               تلفن همراه: 09190826979

ایمیل: info@thesisbook.ir

 

نشر تخصصی کتب دانشگاهی

  چرا نشر تخصصی کتب دانشگاهی؟
دسته بندی
برچسب ها
تبلیغات

فراخوان ارسال مقاله به فصلنامه علمی تخصصی رویکردهای پژوهشی نوین در مدیریت و حسابداری

International Journal of Business Management and Entrepreneurship (IJBME)