چاپ و نشر کتاب

پنج شنبه 04 اردیبهشت 1399 ساعت 14:38 ب.ظ

نشر تخصصی کتب دانشگاهی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم اکنون مفتخر است حاصل سال‌ها تجربه و حضور خود را به فرهیختگان و علاقه‌مندان به فرهنگ و دانش که تمایل دارند آثار، تألیفات، ترجمه، مطالب گردآوری شده خود را به کتاب تبدیل کنند، ارائه نماید.

شما در هر زمینه که فعالیت می‌کنید و دارای تجربه، تخصص و دانش هستید می‌توانید مطالب خود را به کتابی ارزشمند و ماندگار تبدیل کرده و برای خود اعتباری مضاعف در حرفه و محیط اجتماعی خود فراهم آورید همچنین با داشتن یک رزومه قوی شانس اشتغال و ادامه تحصیل خود را افزایش دهید. لازم به ذکر است در مصاحبه آزمون دکتری داشتن کتاب دارای بالاترین امتیاز می‌باشد. نشر تخصصی کتب دانشگاهی جهت ارائه خدمات چاپ و نشر کتاب‌های شما از این امتیاز برخوردار است که خدمات تخصصی کل فرایند چاپ کتاب را با مناسب ‌ترین قیمت، بالاترین کیفیت و کوتاه‌ترین زمان به انجام رساند.

نشر تخصصی کتب دانشگاهی در طی سال‌های اخیر صدها کتاب را با همکاری اساتید، پژوهشگران و دانشجویان به چاپ رسانده است. عمده خدمات بر چاپ کتاب‌های علمی و دانشگاهی متمرکز است. دانشجویان و اساتیدی که ترجمه، تألیف یا پایان نامه‌ای دارند می‌توانند از خدمات چاپ این انتشارات استفاده کنند. برخی از دانشجویان تمایل دارند حاصل کارهای پژوهشی خود را که در قالب تز یا رساله منتشر شده است به کتاب نیز تبدیل کنند و این انتشارات آماده ارائه خدمات کامل در این زمینه است. از سوی دیگر افرادی نیز که متقاضی چاپ شعر، داستان و یا تالیفات خود هستند می‌توانند از خدمات این انتشارات استفاده نمایند.

در این سایت شما می توانید تا حدودی به مراحل چاپ کتاب، روش‌های چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب در تیراژ محدود، مزایای چاپ کتاب، روش‌های اخذ مجوز چاپ کتاب، انواع قرارداد چاپ کتاب و انواع صحافی‌های کتاب آگاه و مطلع شوید. ما با افتخار آمادگی خود را جهت تبدیل آثار، دستونشته ها و دلنوشته های شما عزیزان به کتابی ارزشمند و فاخر اعلام می نمائیم.

تالیف و چاپ کتاب در حوزه‌های مختلف

نشر تخصصی کتب دانشگاهی در کلیه زمینه‌ها با مولفانی که قصد دارند به تالیف کتاب بپردازند همکاری می‌کند:

  1. حوزه کودک و نوجوان
  2. حوزه آموزش (نرم افزارهای مختلف آموزش و دانشگاهی)
  3. حوزه دانشگاهی
  4. حوزه داستان و رمان
  5. حوزه شعر و آثار نظم
  6. حوزه تاریخی
  7. سایر حوزه‌ها

 

راههای ارتباطی با نشر تخصصی کتب دانشگاهی

تلفن ثابت: 01333424261               تلفن همراه: 09190826979

ایمیل: info@thesisbook.ir

 

 

نشر تخصصی کتب دانشگاهی

  چاپ و نشر کتاب
دسته بندی
برچسب ها
تبلیغات

فراخوان ارسال مقاله به فصلنامه علمی تخصصی رویکردهای پژوهشی نوین در مدیریت و حسابداری

International Journal of Business Management and Entrepreneurship (IJBME)