انتشار کتاب در سایت بین المللی آمازون (amazoon.com)

سه شنبه 02 اردیبهشت 1399 ساعت 14:36 ب.ظ

چاپ کتاب در آمازون بهترین گزینه برای بین‌المللی کردن تجربیات و دانش شماست. اگر شما هم کتاب خود را به تازگی به اتمام رسانده‌اید ممکن است این سؤال به ذهن شما برسد که کجا باید آن را چاپ کنید. امروز انتشارات الکترونیکی معتبر بین‌المللی بیش از پیش برای نویسندگان در دسترس هستند.

همان طور که می‌دانید در حال حاضر بزرگ‌ترین سایت فروش آنلاین در دنیا آمازون است. انتشار کتاب در قسمت کیندل KDP آمازون انجام می‌گیرد. اگر یک نویسنده خبره باشد یا یک تازه‌کار بهتر است بدانید که چاپ کتاب در آمازون اصلاً کار راحتی نیست.

امروزه چاپ فوری کتاب برای هر نویسنده‌ای در خارج از ایران ممکن شده است. هرگاه اراده کنید می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن کتاب خود را به چاپ برسانید. درآمد فروش کتاب در آمازون نیز بسیار وسوسه‌انگیز است. کتاب همیشه کالایی پرطرفدار است و طرفداران یک نویسنده حاضرند برای به دست آوردن آثار او هر مقدار پول نیاز باشد بپردازند. چراکه کتاب یک کالای اعتیادآور بوده و به راحتی فرد کتاب خوان را وابسته خود می‌سازد.

مراحل چاپ کتاب در آمازون

شما باید ابتدا کتاب خود را ترجمه کنید. ترجمه کتاب خدمتی تخصصی بوده و نشر تخصصی کتب دانشگاهی این خدمت در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای شما انجام خواهد دارد. تیم حرفه‌ای و خبره موسسه اثر شما را به زبان‌های مختلف نظیر روسی، انگلیسی، عربی و … ترجمه می‌نمایند.

در مرحله بعدی باید شابک بین‌المللی برای اثر دریافت شود.

در پایان، مرحله ساخت اکانت و ثبت اثر در سایت آمازون.

فواید چاپ کتاب در آمازون

شما با چاپ کتاب در آمازون می‌توانید درآمد خوب و بین‌المللی برای خود رقم بزنید. درصد بسیار بالایی از قیمت نصیب نویسنده کتاب می‌شود.

۱-دیده شدن اثر شما توسط مخاطبان بین‌المللی

کتاب شما بلافاصله در کیندل آمازون قرار می‌گیرد و در دسترس همگان قرار می‌گیرد.

Kindle Unlimited سرویس اشتراک کتاب الکترونیکی آمازون است. وقتی که مشتری‌های آمازون اشتراک کیندل را خریداری می‌کنند، می‌توانند هر تعداد کتاب که بخواهند از کاتالوگ مورد نظر انتخاب کنند. کتاب شما نیز در بین آن‌ها موجود است.

هر مشترکی می‌تواند تا ده کتاب در آن واحد قرض کند. اگر تعداد کتاب‌های موردنظر به اندازه مورد نظر برسد باید کتاب را برگردانند تا بتوانند کتابی جدید دریافت کنند. نویسندگان به ازای هر یک صفحه که خواننده کتاب می‌خواند درآمد خواهند داشت.

۲- امکان ارائه کتاب به صورت مجانی برای مدت محدود

شما می‌توانید به مدت پنج روز کتاب خود را به صورت مجانی در دسترس عموم قرار دهید.

در طول هر دوره ثبت نام نود روزه که با آمازون کار می‌کنید، اجازه دارید تا کتاب الکترونیکی خود را به مدت پنج روز به صورت رایگان ارائه دهید. فرصتی برای شما خواهد بود تا ببینید مشتریان بالقوه چه نظری راجع به موضوع اثر شما دارند. اگرچه وقتی کتاب به صورت رایگان ارائه می‌شود، حق امتیاز دریافت نمی‌کنید، اما این گزینه هر از گاهی دید خوبی از بازار به شما خواهد داد.

با چاپ کتاب در آمازون، شانس مطالعه کتاب شما توسط افراد مختلف در کشورهای مختلف بالا می‌رود. در واقع می‌توانید به بازارهای بین‌المللی و شانس‌های فروش دسترسی بهتری داشته باشید.

۳- تغییر عنوان کتاب به صورت نامحدود

هر چند بار که خواستید مجاز به تغییر عنوان کتاب هستید.

بقیه سایت‌های انتشار کتاب آنلاین چنین اختیاری به شما نمی‌دهند اما بعد از چاپ کتاب در سایت آمازون شما اختیار تغییر دادن اشتباهات خود را دارید. حتی می‌توانید یک نسخه دیگر از کتاب خود را در این وبسایت آپلود کنید. به محض اتمام آپلود فایلتان، نسخه جدید به جای نسخه قبلی می‌نشیند.

با این روش شما می‌توانید همواره به‌روزترین و حرفه‌ای‌ترین نسخه اثر خود را به مخاطبان هدیه کنید. همچنین می‌توانید محتوای خود را تغییر دهید اگر نظرات بدی در رابطه با آن دریافت کردید.

۴- امکان تبلیغ کتاب شما توسط آمازون

می‌توانید از آمازون بخواهید که کتاب شما را برای فروش ارتقا دهد. با این کار کتاب شما بیشتر در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرد. در این صورت آمازون کاملاً هوشمندانه تبلیغ کتاب شما را برای مخاطبانی که فکر می‌کند کتاب شما برای آن‌ها جذاب است نمایش می‌دهد.

۵- امکان چاپ کتاب‌های بسیار کوتاه

برای چاپ کتاب در این سایت نیاز به نوشتن کامل کتاب در همان مرحله اول ندارید.

اگر نوشته شما بیشتر شبیه به یک داستان کوتاه است تا یک رمان تمام عیار، می‌توانید از قابلیت‌هایی که آمازون در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کنید.

۶- پرداخت سهم نویسنده به طور منظم

شما درصد فروش خود را بسیار سریع‌تر از چاپ سنتی کتاب دریافت می‌کنید. آمازون ماهیانه درصد فروش نویسندگان را به طور منظم پرداخت می‌کند.

۷- امکان چاپ کتاب با تیتراژ کم

در چاپ سنتی کتاب ممکن است ناشر از شما بخواهد تضمین بدهید که درصد بالایی از کتاب شما قطعاً به فروش خواهد رسید. در آمازون کتاب به صورت آنلاین چاپ می‌شود و مسائلی نظیر شمار تیتراژ مطرح نیست. در چاپ سنتی کتاب کمتر ناشری حاضر به چاپ کتاب با تیتراژ کم می‌شود. این در حالی است که در آمازون شما با هر تعداد تیتراژ می‌توانید کتاب خود را به چاپ برسانید.

۸- کوتاه بودن زمان چاپ کتاب در آمازون

زمان چاپ کتاب طی پروسه اجرایی توسط تیم ما بسیار کوتاه است. همچنین فرآیند چاپ از پیچیدگی کمتری برخوردار است.

عیب چاپ کتاب در آمازون

تنها مشکلی که چاپ در سایت آمازون ممکن است برای شما درست کند این است که نتوانید کپی رایت کتاب خود را در ایران حفظ کنید. از آنجا که ایران به کنوانسیون بین‌المللی برن نپیوسته است لذا امکان محافظت از اثر شما در ایران امکان پذیر نیست. تنها راه حل جلوگیری از این معضل آن است که کتاب خود را در ایران نیز ثبت و منتشر کنید.

چرا نشر تخصصی کتب دانشگاهی ؟

چاپ کتاب در آمازون توسط نشر تخصصی کتب دانشگاهی بدون ذره‌ای زحمت و مشکلات فنی انجام می‌شود. موسسه با سال‌ها تجربه موفق در چاپ فوری کتاب و چاپ کتاب در انتشارات بین‌المللی، می‌تواند در کمترین زمان ممکن کتاب شما را در این سایت به چاپ برساند.

چاپ کتاب در یک انتشارات بین‌المللی معتبر می‌تواند رزومه‌ای درخشان برای نویسندگان کتاب رقم بزند. کتابی که به انگلیسی چاپ می‌شود، اعتبار جهانی برای نویسنده به همراه دارد.

جمع بندی

برای چاپ کتاب در آمازون کافی است تا به سایت موسسه رفته و درخواست خود را ثبت کنید. بهتر است تا ترجمه اثر خود را نیز به این موسسه بسپارید. تیم ما با بررسی تخصصی کتاب شما آن را بدون ذره‌ای غلط‌های نگارشی ترجمه می‌کند. از آن جا که چاپ کتاب در آمازون رویدادی مهم برای نویسنده به حساب می‌آید درست نیست اثر انگلیسی غلط نگارشی و گرامری داشته باشد.

شما امکان چاپ کتاب به هر زبانی در سایت آمازون را دارید (حتی کتاب به زبان فارسی)؛ بنابراین برای چاپ و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها، تجربیات و داستان‌های خود با دیگر مردم دنیا همین حالا با کارشناسان ما در نشر تخصصی کتب دانشگاهی تماس بگیرید. ما از صفر تا صد این فرآیند را برای شما به پایان خواهیم رساند و تا چاپ نهایی اثر، در کنار شما خواهیم بود.

 

راههای ارتباطی با نشر تخصصی کتب دانشگاهی

تلفن ثابت: 01333424261               تلفن همراه: 09190826979

ایمیل: info@thesisbook.ir

 

 

نشر تخصصی کتب دانشگاهی

  انتشار کتاب در سایت بین المللی آمازون (amazoon.com)
دسته بندی