چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری چه مزایایی دارد؟

چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری چه مزایایی دارد؟

چاپ کتاب و دکتری

مقطع دکتری یکی از مقاطع مهم تحصیلی است که برای ورود به این مقطع باید علاوه بر پشت سر گذاشتن آزمون سراسری که برگزار می شود، می بایست یک رزومه قوی برای پذیرش در این مقطع و موفقیت در مصاحبه فراهم کرد.

از جمله راه های فراهم نمودن یک رزومه قوی نوشتن مقاله، چاپ کتاب است. مزیت چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری بسیار بیشتر از رزومه های دیگر است؛ زیرا چاپ کتاب در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود درحالی که چاپ مقاله و ثبت اختراع ماه ها و حتی تا یکسال هم طول می کشد.

چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری چه امتیازی دارد؟

علاوه بر اینکه دارای مزایای زیادی برای فرد می باشد می تواند در مصاحبه دکتری نیز امتیازاتی برای فرد فراهم کند که عبارتند از:

  1. سریع بودن چاپ کتاب نسبت به مقاله، ثبت اختراع و … باعث می شود فرد به موقع از این امتیاز در مصاحبه دکترای خود استفاده کند.
  2. چاپ کتاب باعث می شود فرد امتیاز بیشتری را در بخش پژوهشی بگیرد که این امتیاز بین هفت تا پانزده امتیاز است در حالی که چاپ مقاله علاوه بر زمان بر بودنش حداکثر می تواند هفت نمره و ثبت اختراع بین پنج تا هفت نمره برای فرد به دست آورد.
  3. امتیاز چاپ کتاب در جلسه مصاحبه، چه به صورت فردی تألیف شود و چه به صورت گروهی این است که همه افراد امتیازی مساوی را از داوران کسب کنند.
  4. دانشجویی که بتواند کتابی را به چاپ برساند از نظر داوران مصاحبه دکتری شخصی توانمند و علمی می باشد. علاوه بر این شخص در بین هم ردیفان خود از درجه علمی بالایی برخوردار می شود.

چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری برگ برنده ای برای نویسنده آن می باشد.

 

راههای ارتباطی با نشر تخصصی کتب دانشگاهی

تلفن ثابت: 01333424261               تلفن همراه: 09190826979

ایمیل: info@thesisbook.ir