سخنی با شما در رابطه با چاپ کتاب

پنج شنبه 04 اردیبهشت 1399 ساعت 14:50 ب.ظ

نشر تخصصی کتب دانشگاهی از سال‌های گذشته تا کنون در زمینه خدمات مرتبط با چاپ کتاب فعالیت داشته است. این موسسه در طی سال های اخیر صدها کتاب را با همکاری اساتید، پژوهشگران و دانشجویان به چاپ رسانده است. عمده خدمات ما بر چاپ کتاب‌های علمی و دانشگاهی متمرکز است. دانشجویان و اساتیدی که ترجمه، تالیف یا پایان نامه‌ای دارند می‌توانند از خدمات چاپ کتاب استفاده کنند. برخی از دانشجویان تمایل دارند حاصل کارهای پژوهشی خود را که در قالب تز یا رساله منتشر شده است به کتاب نیز تبدیل کنند و نشر تخصصی کتب دانشگاهی آماده ارائه خدمات کامل در این زمینه است. از سوی دیگر افرادی نیز که متقاضی چاپ شعر، داستان و یا تالیفات خود هستند می‌توانند از مشاوره‌های رایگان ما استفاده نمایند. شعار ما این است که تبدیل هر گونه سند یا دست نوشته‌ای به کتاب بهتر از بدون استفاده نگه داشتن آن است و چه بسا این کتاب گره از مشکلات گروهی باز نماید. بنابراین شما می‌توانید با هزینه‌ای کم به اهداف خود که هم شامل داشتن یک کتاب معتبر است و هم می‌تواند به دیگران کمک نماید دست یابید.

* از آغاز تا پایان راه

نشر تخصصی کتب دانشگاهی از آغاز راه نگارش یا استخراج کتاب تا زمان گرفتن مجوزها و چاپ آن در کنار شما خواهد بود. تمام تلاش ما بر این خواهد بود که کتاب مورد نظر شما بالاترین استانداردها را داشته باشد و در تمامی مراحل چاپ کتاب می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

* ترجمه و ویرایش علمی

نشر تخصصی کتب دانشگاهی آمادگی دارد در زمینه ترجمه کتاب‌های به روز در تمامی رشته‌های علمی و چاپ آن‌ها با اساتید و دانشجویان همکاری نماید. همچنین اگر کتابی که تالیف کرده‌اید نیاز به ویرایش علمی و افزودن برخی محتوای جدید دارد، این موسسه می‌تواند در این زمینه در کنار شما باشد.

* تیم طراحی و ویرایش حرفه‌ای

نشر تخصصی کتب دانشگاهی از یک تیم حرفه‌ای در تمامی بخش‌ها استفاده می‌کند. در زمینه طراحی می‌توانید از بهترین نمونه‌های طراحی جلد و صفحات استفاده نمایید. همچنین بخش ویراستاری موسسه خدمات کاملی به شما ارئه خواهد داد تا کتاب شما با کمترین مشکل ممکن و در تعداد دلخواه چاپ شود.

 

راههای ارتباطی با نشر تخصصی کتب دانشگاهی

تلفن ثابت: 01333424261               تلفن همراه: 09190826979

ایمیل: info@thesisbook.ir

 

نشر تخصصی کتب دانشگاهی

  سخنی با شما در رابطه با چاپ کتاب
دسته بندی
برچسب ها
تبلیغات

فراخوان ارسال مقاله به فصلنامه علمی تخصصی رویکردهای پژوهشی نوین در مدیریت و حسابداری